Teuta Krasniqi nënë për herë të tretë ? Kjo foto zbulon gjithçka

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më aktive në serilae dhe teatër.

Përveç rolit të aktores, ajo shumë shpesh e ka provuar vetën edhe në rolin e producentes, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka shumë vite që është e angazhuar në profesionin e saj, ajo asnjëherë nuk e ka lënë anash edhe kujdesin dhe krijimin e familjes.

Teuta, është nënë e dy vajzave, Tarës dhe Kaias, të cilat për të janë bekimet më të mëdha.

Por, një foto e publikuar nga vetë aktorja, nxiti spekulime se ajo është në pritje të fëmijës së tretë, pasi barku i saj shihet i rrumbullakosur.

Një lajm i tillë ende nuk është pohuar e as mohuar nga aktorja./ORAinfo/

 

https://orainfo.net/teuta-krasniqi-nene-per-here-te-trete-kjo-foto-zbulon-gjithcka/?fbclid=IwAR31fHkHULzChtwc645CHGElHSVAGRfHc2Z_lFmNLWRkheoFh-P5mUtuq6c

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *