Tërbohet rrjeti/ A po konfirmohet një ribashkim me Donaldin? Bora Zemani bën këtë veprim në Instagram

news image

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, vazhdon të jetë më e komentuara në mediat rozë.

Tash e disa ditë Bora u përfol për një rikthim me ish-banorin e BBV-së, Donald Veshaj.

Derisa detajet e të dyve po shikohen me kujdes, një tjetër detaj ka marrë vëmendje të madhe.

Nëna e Donaldit së fundi ka hapur një llogari personale në ‘Instagram’.

Dhe ajo që bie në sy është se moderatorja shqiptare e ndjekë atë në ‘Instagram’ dhe anasjelltas.

Kjo mund të jetë një shenjë që Bora dhe Donaldi janë kthyer krah njëri tjetrit, por edhe opsioni tjetër që respekti mes nënës së Donaldit dhe Borës vazhdon të mbetet i njëjtë.

Kujtojmë se dhe në natën finale,veshja që mamaja e Donaldit kishte zgjedhur nuk u komentua pak pasi ngjasonte shumë me fustanin që Bora veshi kur takoi Donaldin.

Tërbohet rrjeti/ A po konfirmohet një ribashkim me Donaldin? Bora Zemani bën këtë veprim në Instagram – Sinjali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *