Të jesh kaq zonjë si deputetja Duda Balje, Na mahnit të gjithve me pozën këmbën mbi këmbë

 

 

 

Duda Balje është padyshim njëra nga deputetet më të bukura të Kuvendit të Kosoves.
Përpos zgjuarsisë e punës së palodhshme ajo komentohet edhe për bukurinë e format trupore.

Stili i saj është unik duke u pëlqyer shumë nga publiku.
Së fundmi ajo publikoi një foto në Instagram ku shihet këmbën mbi këmbë veshur në komplete dhe po duket thjeshtë mahnitëse./Star.AL/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *