Tan Brama zbulon planet pas “BBV”. Nuk do ta besonit si ka vendosur të na surprizojë balerini.

See the source image

Ish-konkurrenti i ‘Big Brother VIP’, balerini Tan Brama është një nga personazhet më të pëlqyer të publikut shqiptar, i cili gjithmonë surprizon me stilin, batutat, por së fundmi, edhe me projektet e tij më të reja!

I ftuar në “Rrugëtime me Anilën” koreografi është shprehur se ka planifikuar të jetë pjesë e tregut muzikor shumë shpejt. Ai tha se ka xhiruar edhe një këngë që do publikohet në fund të muajit.about:blank

Për ata që nuk e dinin, Tani rikujtoi se në 2004 ka publikuar këngën e tij të parë dhe që atëherë filloi t’i pëlqente muzika.

“Tani do këndoj vetë tani se boll kërceva për të tjerët. Në 2004 bëra një videoklip dhe tani do i rikthehem sërish këngës. Është kënga e dytë që kam bërë me video dhe akoma nuk ka dalë. Kënga do jetë gati në fund të muajit.

Tan Brama zbulon planet pas “BBV”. Nuk do ta besonit si ka vendosur të na surprizojë balerini. – Hena.al | Lajmi i Fundit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *