Sinan Hoxha e bën Andrrën të ndihet si princesh për ditëlindje , shikone çfarë veprimi bën ai

Andrra Destani gjithmonë duket bukur me pozat që publikon.

Duke qenë perfekte në çdo kohë ajo shkëlqen dhe merr vëmendje.

Në këtë ditëlindje, ajo u befasua në mënyrë perfekte teksa duket si zonjë e rrethuar me dhurata.

Menjëherë pas postimit ajo ka pranuar komente të shumta urimi nga ndjekësit e saj.

Sinan Hoxha e bën Andrrën të ndihet si princesh për ditëlindje , shikone çfarë veprimi bën ai (gazetastar.pw)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *