Si të dukeni si Elita Rudi?

 

 

Elita Rudi ishte ndër prezantueset më të njohura në vend, tani më tepër imazh rrjetesh sociale. Sharmi i saj është i pa krahasueshëm.

Jo më kot në një kohë rekorde ajo ia doli të ngjitet në krye të listës së prezantuesve televizive më të pëlqyera e më të përfolura.

Elita ka stil me dozë të theksuar elegance dhe plotësisht feminist.

Bukuroshja është bërë dy herë nënë dhe në foto shfaqet mjaftë në formë, moderne dhe pa dyshim e bukur.

Bashkëshortja e reperit Gjiko është po ashtu një ndër femrat e shoubizit më të ndjekura në rrjete sociale./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *