Shyhretja “Nuk priton hiq” vesh fustanin më të bukur, dhe kështu e reklamon shtëpinë si në përalla

Shyhrete behluli, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në rrjetet sociale.
Ndonëse, ka shumë kohë në botën muzikore, ajo vazhdon të sjellë shumë këngë të bukur për publikun e saj besnik, shkruan ORAinfo.

Së fundi ka lansuar një këngë të re të titulluar, “Sjellma Defin”, e sjellë me videoklip, ku pamja e saj merr gjithë vëmendjen.
Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka ndarë një imazh nga klipi, ku shihet kran një vajze. Veshja e Shyhretes dhe shtëpia e saj luksoze merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *