Shtatzënë Për Herë Të Dytë? Rudina Magjistari Per Here Te Pare Tregon Të Vërtetën. Foto

 

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari i kanë bërë të gjithë të mendojnë se ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Gjatë pushimeve, ajo ka postuar disa foto dhe ka shkruar: “Selfies. Kur te pelqejne te gjitha. “Ata ishin 4”. Nese kjo fjali ju thote diçka, atehere jeni ne profilin e duhur”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Ata ishin katër”, i cili është një film shqiptar, është nënkuptuar si një mënyrë e moderatores për të dhënë lajmin e ëmbël, por që Rudina e ka përgenjështruar.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të një lajmi që është bërë viral, duke sqaruar të vërtetën
“Po ç’janë këto lajme mi aman”, ka shkruar Rudina dhe ka hedhur menjëherë poshtë aludimet e shtatzënisë. /abcnews.al Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Shtatzënë Për Herë Të Dytë? Rudina Magjistari Per Here Te Pare Tregon Të Vërtetën. Foto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *