Shikoni sa është rritur zogu i vogël i Tunës

 

 

 

Altuna Sejdiu-Tuna bëhet nënë për herë të dytë - SOVRANI

Tuna është njëra ndër këngëtaret më të komentuara e të dashuara në vend.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj, stili i saj unik bën që ajo të komentohet mjaft shumë por edhe të pëlqehet.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e këngëtares në Instagram janë disa foto që ajo ka postuar me dy djemtë e saj.

Por, në Instastory Tuna ka postuar një foto ku shihet me djalin e saj të vogël, por jo aq të vogël më, si duket Zen tashmë është duke u rritur dhe po duket kaq i ëmbël. /Kosovarja/

Shikoni sa është rritur zogu i vogël i Tunës (worldtopnewses.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *