Serena: Arjonin e mbaja me lekë, më mori makinën që e bleva me lekët e mia

 

Serena Sula ishte e ftuar në “Shqipëria Live” ku foli për lidhjen me Arjonin ish konkurentin e Për’puthen, për një kohë të gjatë çifti kanë qenë bashkë deri në momentin ku çdo gjë mori fund.

Serena Sula dha më shumë detaje rreth lidhjes që ata kanë pasur dhe arsyen e ndarjes.

“Unë kam ndarë cdo gjë me të, makinë e gjithçka, nga besimi i tepërt, dashuria t‘i verbon sytë dhe unë nuk kam vënë as firma asgjë.

Nuk e kam pritur këtë lloj ndarjeje nga Arjoni sepse i kam besuar atij makinën e kishim blerë bashkë por është në emër të Arjonit, ai ka marë makinën nuk ma merr mendja që do të ketë rikthim ”, u shpreh Serena.

Serena: Arjonin e mbaja me lekë, më mori makinën që e bleva me lekët e mia (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *