Robertit do t’i ikë truri, mësohet arsyeja e takimit të Norës me Tunën

Pas shumë kohësh që nuk flisnin me njëra-tjetrën, Nora dhe Tuna janë pajtuar e këtë e vërtetuan edhe fotot e publikuara sot ku dy këngëtaret ishin në shoqërinë e njëra-tjetrës në një lokal së bashku me stilistin Valdrin Sahiti dhe bashkëshorten e tij.

Burime për “syri.net” kanë treguar se Nora ka qenë inciatore e takimit, duke e ftuar Tunën për pajtim dhe duke i kërkuar asaj bashkëpunim e mbështetje.

Sipas burimeve ky veprim i Norës ishte si një shenjë hakmarrje ndaj Robertit, i cili thuhet se ka qenë arsyeja e prishjes së kunatave. Nora e ftuar tek “Xing me Ermalin” e shprehu hapur që mbante anën e Tunës dhe tha la të kuptohet se ishte e gatshme për pajtim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *