“Robert a pe sheh qka ke hup” Ish e dashura e Robertit prezanton partnerin e ri

Modelja Xhesika Kadiu u bë e njohur në vendin tonë pas lidhjes me Robert Berishën.
Thumbat në rrjete sociale lanë të kuptohej se gjërat mes tyre nuk ishin mbyllur mirë, por tani çdo gjë i përket të shkuarës.

Xhesika, e cila jeton në SHBA, ka nisur një jetë të re, ajo po jeton prej muajsh një histori të bukur dashurie dhe lidhjen e ka bërë publike në rrjete sociale.
Në një lidhje të re, ish e dashura e Robert Berishës, partneri i saj quhet Nathan Levinson dhe është biznesmen.

 

“Robert a pe sheh qka ke hup” Ish e dashura e Robertit prezanton partnerin e ri (gazetastar.pw)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *