Rita lajmërohet nga pushimet, Fidanin do ta ‘çmend’ me këtë pamje

Rita Haziri, është njëra nga këngëtarët më të dashurua për publikun, ani pse është e re në tregun muzikor, ajo është pëlqyer shumë nga audienca e madhe.
Atë e bën të veçantë pasi në tregun muzikor ajo është paraqitur krah të dashurit të saj, Fidan Gashi.

Çifti në fjalë shihen shumë të dashuruar, madje të suksesshëm janë treguar shumë edhe në jetën profesionale, Rita është një femër shumë e bukur dhe kujdeset shumë edhe për pamje dhe dukjen e saj.
Se fundmi ajo po i shijon pushimet në një vend luksoz, nga atje Rita ka sjell një video ku shfaqet në super formë, me këtë pamje ajo do ta ‘çmend’ Fidanin. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *