Rita e Fidani japin lajmin e madh, kështu vallëzojnë në mes të rrugës

See the source image

 

Së shpejti kënga e re nga Rita dhe Fidani.

Çifti simpatik Rita dhe Fidani shumë shpejtë do të sjellin projektin e ri muzikor.

Këtë e bënë të ditur përmes një postimi në llogarinë e tyre në Instagram.

“Me tupana ndizet zemra” quhet kënga e re, e cila do të publikohet këtë të premte.

Shiko videon:

Rita e Fidani japin lajmin e madh, kështu vallëzojnë në mes të rrugës (worldtopnewses.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *