Rikthehet edhe me e bukur di va Adelina Ismajli/ Duket yll me buzët e kuqe, ashtu si dikur

Këngë tarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, ka kohët që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.Megjithatë, përmes rrjeteve sociale Ismaili ka bërë të ditur se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt televiziv.Ndërkohë, ajo po vazhdon të tregohet mjaft aktive për fansat edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ta herë pas here fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme. Së fundmi, këngëtarja e hiteve publikoi disa fotografi të reja, ku u shfaq me një model të detajuar flokësh, ndërsa kishte të veshur një sako të zezë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Rikthehet edhe me e bukur di va Adelina Ismajli/ Duket yll me buzët e kuqe, ashtu si dikur – Shqiperia (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *