Reja e Gilit behet me një “bebe”

Muaj me pare Herolina dhe djali i këngëtares se mirënjohur Gili, janë martuar ne ambientet e Maldives.

Herolina dhe Roberti kurorëzuan dashurin e tyre ne një vend magjik, shkruan InfoKosova.

Dyshja vazhdojnë te jene mjafte te përfolur ne mediat roze.

Se fundi, Herolina ka publikuar nje fotografi te një qenush duke i uruar mirëseardhje ne familje.
“ Mire se erdhe në shtëpi bebe”, ishte mbishkrimi i fotografisë./ InfoKosova

Shiko foton:

Reja e Gilit behet me një “bebe” (gazetastar.pw)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *