Reagimi i vetëm i Adriana Matoshit pas ndarjes nga Keith

Çifti i famshëm, Keith Groeneveld dhe Adriana Matoshi, janë ndarë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Keith në një intervistë të bërë së fundi, duke konfirmuar kështu raportimet e mediat, të cilat nisën me largimin e njëri-tjetrit nga Instagrami.

Në anën tjetër për ndarjen nuk ka folur ende aktorja Adriana Matoshi, por e njëjta ka publikuar disa fotografi në Instagram ku duket më tërheqëse se kurrë.

 

E veshur me shumë stil, Adriana tregon se po e shijon ditën e bukur me diell.

Nga ndjekësit ky është parë edhe si mesazh për Keith.

Reagimi i vetëm i Adriana Matoshit pas ndarjes nga Keith (reporteri.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *