Publikohet biseda: Fifi tregon ish banoren e Big Brother që i ka bërë bllok në Instagram

 

 

Publikohet biseda: Fifi tregon ish banoren e Big Brother që i ka bërë bllok në Instagram

Mesa duket gjërat mes Arjola Demirit dhe Fifit nuk janë mirë. Të paktën këtë ka nënkuptuar këngëtarja me një deklaratë që ka dhënë së fundmi.


Fifi po fliste me Monika Lubonjën, pasi kjo e fundit e telefonoi live si pjesë e një loje televizive.

Pjesa nga biseda:

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde.

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë, shkruan abc.

Fifi: Një njeri që më ka bërë bo bllok në Instagram është Arjola kshu që.

Gazeta Metro – Publikohet biseda: Fifi tregon ish banoren e Big Brother që i ka bërë bllok në Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *