Prisni pak: Sara xheloze për Ledrin me Kidë? Ja si doli zbuluar

Prisni pak: Sara xheloze për Ledrin me Kidë? Ja si doli zbuluar

Ata janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit. E kemi fjalën për reperin Ledri Vula dhe partneren e tij, Sara Hoxha. Që në fillimet e lidhjes së tyre, Sara ka qenë pranë Ledrit në çdo koncert, event apo edhe xhirim klipi ( por atëherë se njihte njeri) …

Dhe duket se të njëjtën taktikë ndjekë edhe sot ajo është e pranishme në backstage klipesh, koncerte dhe kudo ku është i pranishëm babi i Poit. Së fundmi Ledri ka publikuar duetin e tij me Kidën TDU dhe sigurisht që kjo këngë është e preferuara e Sarës.

Megjithatë ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku i drejton Ledrit këtë pyetje. Kënga e bukur me Kidën po fotot më të bukura me mua apo jo?!

 

Dhe përgjigjen e ka marrë nga protagonistët e vet këngës TDU… Ledri dhe Sara…

Mos ndoshta këto janë pakëz shenja xhelozia apo Sara është duke i bërë promo këngës së partnerit në mënyrën më të mirë të mundshme?!

Prisni pak: Sara xheloze për Ledrin me Kidë? Ja si doli zbuluar – GazetaJonë (gazetajone.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *