Postimi ‘bombë’ nga Iggy Azalea: Jam bërë nënë

Ka mjaftuar vetëm një “Instastory” nga Iggy Azalea për të lënë pa fjalë plot 13.4 milionë përdorues në Instagram.

Reperja australiane ka shokuar me lajmin që i ka përcjellë fansave të saj në rrjetin social, përmes të cilit zbuloi se ka një djalë.
Kylie Jenner thyen rregullat e pandemisë për ditëlindjen e shoqes
Askush nuk e priste që 30 vjeçja të ishte nënë, pasi në daljet e saj publike nuk ka lënë asnjëherë dyshime për një bark me të rrumbullakosur seç duhet.

“Unë kam një djalë. Po prisja kohën e duhur për të thënë diçka mbi këtë, por duket se sa më shumë kohë të kalojë, aq më shumë kuptoj se do të ndjehem gjithmonë në ankth për ta ndarë këtë lajm gjigant me botën. Dua ta mbaj jetën e tij private, por dua të qartësoj që ai nuk është një sekret dhe e dua më shumë seç do mund ta shpreh me

Postimi ‘bombë’ nga Iggy Azalea: Jam bërë nënë – Zeri Press

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *