Pjesë e klipit muzikor, Mevlani zbulon sa e ka paguar Arjan Konomin

Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”. Ai foli për projektet e tij muzikore, duke u ndalur veçanërisht te kënga “KÇK”, ku në klip është Arjan Konomi.

Mevlani u pyet se sa e ka paguar opinionistin. Konkurrenti tha duke qeshur se Konomin e mban me dreka dhe darka, por më pas shtoi se kjo ishte shaka. Ai tregoi se opinionisti nuk i ka marrë para.

“Arjanin e mbajmë me dreka e darka. Se bëj shaka, ishte thjesht miqësore”, u shpreh Mevlani.

https://www.kosovarja-ks.com/pjese-e-klipit-muzikor-mevlani-zbulon-sa-e-ka-paguar-arjan-konomin/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *