Pas lindjes së binjakëve, Genta Ismajli merr një vendim

See the source image

 

 

Genta Ismajli hap këtë rrjet social.

Genta Ismajli është bërë nënë dhe ka sjellë imazhin e parë bashkë më dy binjakët e saj.

Nuk është se qëndron shumë nëpër rrjetet sociale, mirëpo ajo në Instagram ka bërë të ditur se ka hapur një SnapChat, shkruan Kosovarja.

Si duket pavarësisht angazhimeve që ka ajo tash si nënë do të gjejë kohë edhe për adhuruesit e saj të cilët janë aktiv edhe në Snapchat.

Ndër të tjera, Genta vazhdon të marrë vëmendjen e medieve rozë për secilin postim që ajo bënë.

Pas lindjes së binjakëve, Genta Ismajli merr një vendim (worldtopnewses.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *