Pas Bleros, edhe Afrona bën reagimin e parë pas lajmin se janë ndarë!

Ky është postimi i vetëm i Afronës pas lajmit për ndarjen nga Blero.
Mediat rozë dje kanë qenë të mbushura me shkrime për ndarjen e këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika, dyshimet për një ndarje të mundshme mes çiftit i shtuan fshirjet e postimeve të përbashkëta në Instagram.

Pavarësisht këtyre raportimeve, Blero dhe Afrona s’kanë reaguar ende.
I vetmi postim i saj është një urim në InstaStory për një shoqe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *