Pamje eksluzive : Italisë nuk po i heqen telashet, tash iu ka shfaqur një UFO dhe po i tremb banorët

Pamje eksluzive : Italisë nuk po i heqen telashet, tash iu ka shfaqur një UFO dhe po i tremb banorët

Banorët e terrorizuar prej ditësh nga koronavirusi, kur kanë parë objektet që shihni në fotot dhe video që ju sjell noa.al, janë shtangur dhe trembur, raporton Il Mattino.Objektet e çuditshme fluturuese u lokalizuan në Palermo.Banorë të ndryshëm thanë se panë sfera të shndritshme që fluturonin ngadalë dhe shumë ulët, mbi godinat e banimit, jo shumë sipër tyre.Pasi kaloi gjysmë ore të gjitha sferat u shuan dhe u zhdukën, tregojnë banorët që kanë publikuar pamje në rrjet.ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme:
Burimi : http://viraleveryday.info/in/?p=11142

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *