Nuk përmbahet Ryva,temperaturat e larta e gjithë vëmendja te këmisha e saj e zbërthyer

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht mundohet të jetë sa më afër publikut të saj besnikë, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria e saj, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionin e saj si këngëtare dhe aktore, Ryva gjithmonë gjen kohë të kujdeset për fëmijët dhe familjen e saj.

Temperaturat e larta, Ryva nuk përmbahet, e zbërthen këmishën
E duke qenë se pranvera ka arritur në vendin tonë, edhe këngëtarja po i shfrytëzon këto temperatura të larta.

Ajo është parë duke pirë kafe në ambiente të hapura, ku vëmendje ka marrë stili i saj i veçantë, veçanërisht këmisha e saj e zbërthyer./ORAinfo/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *