”Nuk ka ardhur në shtëpinë time’, Bora e degjeneroi/ Donaldi reagon dhe ja çfarë bëri gjatë koncertit

 

 

Ditën e djeshme Bora reagoi me një shkrim në Instagram pas gjithë lajmeve që janë bërë për të dhe Donaldin. Ajo tregoi se shumë prej atyre që janë thënë nuk janë të vërteta, por sa i përket dedikimeve dhe ndjesës tregoi që po, është e vërtetë.

Në fund Bora theksoi se nuk ka një ribashkim me Donaldin, siç u përfol. Pas kësaj deklarate, Donaldi ka reaguar mbrëmë gjatë një koncerti në Kosovë ku ka pyetur fansat se kujt i dedikohet kënga e kur të gjithë u përgjigjën: “Bora”, ai i kërkoi t’i bënin tag moderatores.

https://instant.revista-ora.com/nuk-ka-ardhur-ne-shtepine-time-bora-e-degjeneroi-donaldi-reagon-dhe-ja-cfare-beri-gjate-koncertit/?fbclid=IwAR0MMs_PII7kDz6rqV_jMc1aJ3dPR1-uPmE8bPyfj17JrI7bPFCi1H2qZZo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *