Nuk I Ka Mirë Punët Me Burrin/ Flet Manjola Nallbani: Ja Si Është Pun

E ftuar puntatën e sotme në emisionin “E diell” ishte këngëtarja e njohur Manjola Nallbani, e cila gjatë bisedës në studio është ngacmuar nga gazetari Ervin Kurti.

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës.Përveç muzikës që realizon, ajo është në qendër të mediave rozë për linjat perfekte trupore dhe jetën private.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Nuk i ka mirë punët me burrin/ Flet Manjola Nallbani: Ja si është puna – Online (worldhitsnewz.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *