Nuk do t’ja dijë për moshën/ Rovena Dilo publikon foton pro vokuese me rrobabanjo- I ka kaluar të 50-tat por duket Uau

Rovena Dilo është një nga zërat potentë që ka shkëlqyer prej vitesh në skenën shqiptare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ndonëse vitet kanë kaluar, mosha për të ka mbetur thjesht një numër, pasi rreth të 50-tave shfaqet në formë të mirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Së fundmi këngëtarja ndodhet me pushime dhe ka publikuar një foto provokuese nga deti, me rroba banjo, ku në pah ka nxjerrë linjat.

“Joni blu! Të du”, shkruan ajo krahas fotos.

Nuk do t’ja dijë për moshën/ Rovena Dilo publikon foton pro vokuese me rrobabanjo- I ka kaluar të 50-tat por duket Uau – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *