Noizy ‘konfuzon’ rrjetin! Ka dicka mes tij dhe…? (FOTO)

Vite më parë reperi Noizy është përlotur për një histori dashurie me këngëtaren Dhurata Dora. Zëra që nisën të qarkullonin pas publikimit të këngës së tyre ‘Mi amor’.

Mirëpo këto zëra nuk u konfirmuan asnjëherë. Së fundmi Dhurata Dora ka publikuar këngën e saj më të re “M’ke mungu”, e cila rrëmbeu menjëherë zemrat e publikut dhe jo vetëm.

Noizy ka publikuar në instastory videon e këngës së Dhuratës ku përbri shkruan: “Edhe ti më mungon!”. Por më pas e ka fshirë sërish, veprim ky që ka ngjallur dyshime tek fansat

I lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare? Noizy i fut të

Rikujtojmë se Noizy dhe Dhurata kanë qenë shumë të fshehur për jetën e tyre private duke mos treguar asnjëherë për marrëdhëniet që kanë patur ose kanë.

Noizy ‘konfuzon’ rrjetin! Ka dicka mes tij dhe…? (FOTO) – Hena.al | Lajmi i Fundit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *