Noizy konfirmon lidhjen me Dhurata Dorën?

Noizy konfirmon lidhjen me Dhurata Dorën?

 

Noizy dhe Dhurata janë dy nga emrat më të përfolur të showbizzit. Kjo pasi ata kanë një karrierë me shume hite.


Dyshja kanë bashkëpunuar kohë me parë duke sjellë projektin “Mi amor”, e cila i dha hapësirë që të dyshohet se në mes dyshes ka diçka.

Mirëpo një gjë e tillë nuk është pohuar as mohuar nga dyshja.

Së fundmi Dhurata Dora ka publikuar këngën e saj më të re “M’ke mungu”, e cila rrëmbeu menjëherë zemrat e publikut dhe jo vetëm.

Noizy ka publikuar në insta story videon e këngës së Dhuratës ku përbri shkruan: “Edhe ti më mungon!”.

Gazeta Metro – Noizy konfirmon lidhjen me Dhurata Dorën?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *