Nese Jeni Per Te Kryer Marredhenie Sek**** Sonte Me Thirr Mua – Kejvina Kthella

Është një ndër modelet më të njohur shqiptare dhe një numër të madh ndjekësish numëron edhe në llogarinë e saj në Instagram ku sjell imazhe të ndryshme.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER


Bëhet fjalë për Kejvina Kthjella e cila edhe së fundmi postoi disa imazhe që morën vëmendjen, teksa në fokus kishin linjat e saj joshëse.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER

E veshur me një bluzë të shkurtër me dekolte të hapur me ngjyrë të gjelbër dhe pantallona të zi, ajo dukej në formë të mrekullueshme dhe me shumë stil.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER

Nese Jeni Per Te Kryer Marredhenie Sek**** Sonte Me Thirr Mua – Kejvina Kthella – Lajmet (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *