”Nëna e saj është një pastruese që tani është miliardere dhe ka një bankë”/ Ja çfarë i ka ndodhur vajzës së Putin

 

Pas divorcit nga gruaja e tij Lyudmila, presidenti rus Vladimir Putin nuk tha në publik nëse kishte një dashuri të re, por edhe vitet para flitej për lidhjet e tij të shumta jashtëmartesore.

Dyshohet se 18-vjeçarja Luiza Rizova është rezultat i lidhjes së tij me Svetlana Krivonogikh, e cila dikur ishte pastruese dhe tani zotëron një bankë dhe është milionere. Kur filloi pu shtimi rus i Ukrainës, Louise mori një sërë komentesh të shëm tuara dhe armiqësore në profilin e saj në Instagram.

Rozova, e cila kishte 84 mijë ndjekës në Instagram, pesë muaj më parë ndërpreu postimet në këtë rrjet social, gjë që ngjalli dyshime se Putini e kishte ndaluar të ishte aktive në rrjete, por llogaria e saj ishte e dukshme deri dje kur ai mesa duket e fshiu. Në rrjtet sociale vajza e Putin u a kuzua si “vajzë e një vra sësi, një k rimineli l ufte, një ps ikopate dhe një të d roguari”.

Shumë nga komentet poshtë postimeve të saj përfshijnë flamurin ukrainas, dhe njëri mbante mesazhin: ”Populli rus duhet të ngrihet kundër këtij dikt atori. Ju nuk doni të keni asgjë me të.

Ka pasur nga ata që e kanë mbrojtur dhe u kanë thënë komentuesve të tjerë që të mos e shajnë sepse ajo nuk ka faj për atë që ka bërë babai i saj.

Dyshimi se Luiza Putin është një vajzë e fshehtë nga një lidhje jashtëmartesore u ngrit fillimisht nga një media e pavarur në Rusi, e cila më vonë u ndalua nga autoritetet.

”Nëna e saj është një pastruese që tani është miliardere dhe ka një bankë”/ Ja çfarë i ka ndodhur vajzës së Putin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *