Nëna e Beatrixës jep detajet: Tregon kush mori vendimin e ndarjes

 

 

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj kanë qenë kryefjala e ditës së sotme.

Dyshja ‘konfirmuan’ ndarjen e tyre dhe kjo bëri bujë në mediet rozë.

Fillimisht këto aludime filluar kur të dy ishin të pranishëm në festën e Top Channel por nuk kishin asnjë komunikim me njëri-tjetrin.

Ndërsa, sot Beatrix e hoqi Donaldin nga Instagrami teksa ky i fundit ende jo.

Në inboxin e Kryefjala.com ka ardhur një bisedë e një fansi me Antigonën, ku ai e pyet se kush e mbylli këtë marrëdhënie.

”E la kjo Donaldin”- është përgjigjur shkurt dhe qartë nëna e Trixës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *