Në lidhje me modelen ruse, ky është reagimi i Don Xhonit ndaj situatave alarmante në Ukrainë

 

Shteti ukrainas sot është zgjuar me krisma dhe zhurma të raketave, shumë qytetarë kanë braktisur vendin e tyre duke kërkuar vendstrehim diku tjetër.

E gjithë kjo ndodhi, pasi presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dha urdhër që ushtria të nis pushtimin, ndërkohë, ka pasur reagime të shumta lidhur me situatën në Ukrainë teksa kanë reaguar numër figurash publike në solidarizëm për ukrainasit.

Në mesin e reagimeve nga këngëtaret nuk kishte si të mungonte edhe ai i Don Xhonit, ai ka postuar një video të sulmeve në Ukrainë ku e ka shoqëruar me disa ’emoji’ të bezdisshëm flamurin e Rusisë.

Ndryshe, Don Xhoni muaj më parë ka konfirmuar përmes disa fotografive lidhjen e tij me modelen ruse, Ariana Lirey./GazetaBlic/

Në lidhje me modelen ruse, ky është reagimi i Don Xhonit ndaj situatave alarmante në Ukrainë (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *