Mos Trego Ku Po Ikim”/ Monika Na Befason Merr Timonin E “Benzit”, Lë Porosinë E Fundit… LAJME

 

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, pak minuta më parë ka publikuar një foto krah zyrtares së LSI, Elona Gurit.

Në foton e postuar në “Facebook”, Kryemadhi shihet teksa ka marrë timonin e makinës tip “Benz” në duar dhe së bashku me Gurin janë duke udhëtuar drejt një destinacioni të cilin nuk e ka zbuluar.

“Mos trego se ku po ikim”, e “porosit” Kryemadhi Gurin.

Mos trego ku po ikim”/ Monika na befason merr timonin e “Benzit”, lë porosinë e fundit… – Online (active24news.com)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *