“Mos merrni drogë”, Beatrix habit me deklaratën e radhës

 

 

Beatrix Ramosaj ishte banore e kësaj sezone në “BBV”.

Brenda shtëpisë Beatrix ishte njëra nga banoret me të komentuara, pasi aty ajo krijoi një lidhje më aktorin Donald Veshaj, shkruan lajmi.net.

Siç duket këngëtarja është bërë nostalgjike për atë periudhë, ku ka postuar disa momente nga qëndrimi i saj në këtë spektakel.

Ramosaj ka ndarë një video në llogarinë e saj në “Instagram” teksa është duke kërcyer në oborrin shtëpisë së “BBV”

Videoja është krijuar nga një faqe në “TikTok” dhe ka mbi shkrimin ‘’Ehe s’qënka gjë ky bari’’.

Beatrix e ka ripostuar në “InstaStory” teksa shkruan me shaka ‘’Mos merrni drogë’’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *