Menxi s’priti me dal dielli ,Fjolla Morina i tregon Finsnikut se çfarë ka humbur

Fjolla Morina, është njëra nga emrat më të përfolur në botën e show-bizzit.
Lidhjet dhe ndarjet e saj gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmendjes, pasi ajo ngado që shkon prodhon lajm, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes me Fisnik Sylën, ajo vazhdimisht ka pasur probleme dhe gjithmonë është gjykuar për të keq.
Por, këto ndodhi atë nuk e ka ndalur ta vazhdojë jetën përpara. Së fundmi ajo është shfaqur tejet në një palë pantallona të ngushtë, ./Star.AL/

Menxi s’priti me dal dielli ,Fjolla Morina i tregon Finsnikut se çfarë ka humbur (gazetastar.pw)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *