Meliza Haradinaj publikon fotografi me Gent Cakajn, paralajmërojnë diçka

Ish-ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj dhe ish-ministri i Punëve të Jashtme i Shqipërisë, Gent Cakaj kanë publikuar një fotografi së bashku.

Fotografia e publikuar nga ish-ministrja Haradinaj, mban mbishkrimin “Bashkë me Gentin, drejt së ardhmës”, shkruan lajmi.net.

Ky që tingllon si paralajmërim i dy ish-kryediplomatëve të Kosovës dhe Shqipërisë ka filluar të ngjallë reagime.

Image

Ish-kryediplomati shqiptar, Cakaj ka qenë shumë shpesh i përfolur për kthimin e tij në politikën e Kosovës.

https://korrespodenti.com/lajme/meliza-haradinaj-publikon-fotografi-me-gent-cakajn-paralajmerojne-dicka/?fbclid=IwAR2r_UzKk9SX70FkJEX9YBtelpIjMCq6NxG87L4MGy5QWmkB6fzDEB4_s4w

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *