Me këtë veprim, Donaldi sapo i dërgoi një tjetër sinjal Borës?!

 

Donald Veshaj ish–banori i BBV-së dhe moderatorja Bora Zemani vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes edhe pse lidhjes së tyre i kanë dhe fund. Kohëve të fundit fansat kanë spikatur disa detaje që ngritën dyshimet se dyshja janë sërish bashkë.

E këto dyshime janë bërë ende më forta me veprimin e fundit të Donaldit. Ai duket se po i dërgon sinajle Borës përmes mikut të tij Agron Llakaj.

Ky i fundit ka bërë share një video të Borës gjatë moderimit në emision dhe vëmendjen ka marre pëlqimi i videos që ka bërë Donaldi.

Kujtojmë që Donaldi i dha fund lidhjes së shkurtës me Beatrix që nisi brenda në BBV, menjëherë pas natës finale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *