Majlinda më në fund e mbulon gjoksin

 

Majlinda Zeka në shumë aspekte merr vëmendje.

Ajo me linjat perfekte të trupit, në çdo kohë shfaqet e zjarrtë dhe merr vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, në imazhin e postuar ajo befason teksa ne duar mbulon pjesën e gjoksit.

Me këtë veprim Majlinda befason, ku jemi mësuar që në çdo kohë të shfaqet provokuese.

Për më shumë, shikojeni imazhin e saj të fundit.

Mgid

 

Majlinda më në fund e mbulon gjoksin (kosovarja-ks.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *