“Ma tha truri për me t…”/ Donald Veshaj i habit të gjithë me deklaratën e fundit për Bora Zemanin (VIDEO)

 

“Ma tha truri për me t…”/ Donald Veshaj i habit të gjithë me deklaratën e fundit për Bora Zemanin (VIDEO)

 

“Si thuhet në shqip e ka bërë për Borën”

Donald Veshaj, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda kanë publikuar bashkëpunimin më të ri me titull “Picasso”. Edhe këtë herë, treshja kanë tërhequr vëmendje përmes tekstit, veccanërisht me pjesën e Donaldit.

Kjo pasi duket mjaft qartë që është një dedikim për Bora Zemanin, me të cilën po dëshiron që të ribashkohet.

“Ma tha truni për me të puth, ma tha truni për me të hup, ma tha truni për me të lut, ma tha truni për me vujt”, thotë aktori.

“Ma tha truri për me t…”/ Donald Veshaj i habit të gjithë me deklaratën e fundit për Bora Zemanin (VIDEO) – Lajme (worldnetpress.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *