Loredana nuk i ka kompleks flokët e pa rregulluara

Loredana është njëra ndër artistet me më së paku kompelkse.

Ajo nuk e ka fare kompleks paraqitjen e saj të jashtme, qoftë grimin apo edhe flokët e saj, shkruan”Kosovarja”.

Së fundmi, në InstaStory ka shpërndarë një fotografi ku shihet me flokët e pa rregulluara dhe pa asnjë pikë grimi.

Ndër të tjera, Loredana po qëndron mjaftë aktive me imazhe nga përditshmëria e saj.

Loredana nuk i ka kompleks flokët e pa rregulluara (kosovarja-ks.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *