Leonora Jakupi u nda nga i dashuri? Ja si qëndron e vërteta

Leonora Jakupi u nda nga i dashuri? Ja si qëndron e vërteta

Leonora Jakupi u nda nga i dashuri? Ja si qëndron e vërtet

Ditëve të fundit në media shqiptare është përhapur një lajm i pavërtetë, pa burim informacioni e pa fakte, sërish kryelajm ishte Leonora Jakupi dhe sigurisht jeta e saj private të cilën artistja e ka mbajtur për vete tash e shumë vjet.

Këngëtarja e cila së fundmi nxori dy projekte dedikuar UÇK-së, ishte sërish cak i lajmeve të pavërteta pasi u tha se ajo i ka dhënë fund lidhjes shumëvjeçare me të dashurin e saj.

Ky lajm është totalisht i PAVËRTETË, ajo vazhdon të jetë e lumtur krah burrit që ia ka marrë zemrën dhe po e jeton personalen si më së miri.

Artistja e shumë hiteve shqiptare e ka konfirmuar lajmin për Prive duke thënë se s’ka asgjë të vërtetë, dhe portalet edhe kësaj here kishin synim klikimet pa burim e informacion rreth saj dhe të dashurit, pra rrini të qetë, pasi ikona e bukurisë shqiptare është e lidhur madje e lumtur dhe shumë shpejt edhe mund ta shohim në fustan nusërie./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *