Ky Është Burri I Leonora Jakupit, Nuk Keni Për Ta Besuar Kurrë Kush Është

 

 

Bukuroshja nga Drenica, Leonora Jakupi i ka dhëne fund beqarisë ne një feste private te organizuar larg medieve. Se Leonora Jakupi ka qene gjithmonë e heshtur për lidhjet e saja private e din te gjithë, dhe këto lidhje ajo arriti ti mbaj te fshehur nga media.Sipas disa burimeve mendohet se fatlumi qe është i martuar me Leonoren jeton tash e disa vite ne Angli dhe është pronar i disa bizneseve te mëdha atje.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LE xoni ME TEPER

 

Ky është burri i Leonora Jakupit, nuk keni për ta besuar kurrë kush është – Online (infospostmedia.com)