Kujt po i thotë Emi ‘Kthehu prap’?

 

Se kanë një talent në muzikë, e ka treguar.

Këngëtarja bukuroshe, Emi, ka lansuar një projekt të titulluar ‘Kthehu prap’.

Ky projekt është realizim i Bini Diez dhe u finalizua me klip nga XL Films.

Mirëpo, ky s’do jetë projekti i saj i vetëm, pasi, së shpejti do vijë edhe me këngë të reja.

Kujt po i thotë Emi ‘Kthehu prap’?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *