Kujt po i intereson jeta e Egzona Rafunes?

 

 

Egzona Rafuna, prezantuesja dhe gazetarja e “RTK”-së, së fundi ishte për disa ditë pushimi në Zvicër.

Pas pushimit, ajo i është kthyer punës në televizion dhe thotë se tashmë është koha për të shkëlqyer, shkruan “Kosovarja”.

Prezantuesja u bë e njohur në të gjitha trojet shqiptare për shkak të pjesëmarrjes në “Big Brother Albania VIP”.

Egzona, nuk flet asnjëherë për jetën e saj private, për çka së fundi ka pasur më tepër kureshtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *