Ku mbetën kinezët? Lumiri dhe Memli e sosin me shikueshmëri Kurtin

 


Derisa kryetari i LDK-së, z.Lumir Abdixhiku, ishte në emisionin e debatit të Pressingut në T7, qytetarët qartazi kishin interesim më shumë për ta ndjekur atë, sesa kryeministrin.E më pas, një shikueshmëri shumë më e madhe, vërehet te intervista e Memli Krasniqit, kryetar i PDK-së në Klan K, ku kishte një epërsi prej 12 mijë shikuesve.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK IAMEN ME POSHTE

Ku mbetën kinezët? Lumiri dhe Memli e sosin me shikueshmëri Kurtin – BUZZ (lajme.buzz)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *