Konkurrentët e “Për’puthen” shpërthejnë në lot, kjo është arsyeja

Ngjarje nga më të ndryshme po e përcjellin sezonen e tretë të “Për’Puthen”.

Gëzime, hidhërime, përqafime, puthje dhe lot janë disa nga emocionet që i shprehin konkurrentet brenda këtij spektakli, shkruan lajmi.net.
Së fundmi e tërë studio e këtij spektakli u përfshi në lot pasi Astriti, njëri nga konkurrentët mori një lajm jo të mirë para fillimit të programit.
Ai morri një telefonatë përpara fillimit të programit ku i është bërë me dije se gjendja shëndetësore e babait të tij është përkeqësuar.
Astriti vendosi të qëndronte në program për Rrushen e cila më pas i qëndroi afër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *