Kjo Eshte 47 Vjecarja, Qe Me Lek Po Ua Ben Letrat E Gjermanis Te Rinjve Shqiptar

Asesi nuk dua ta humbi kohen me duhet shpejt nje zgjidhje jam nje mami 47 vjece… kam nji femije jom e divo rcuar dhe deshiroj te njoftoj ndonji mashkull qe ka pretendime serioze dhe te jet mardhenie pune ish burri iku ne Gjermani dha ka 7 vite nuk ljmrohet ndersa vet kam veshtiresi ekonomike nese jeni te sinqert dhe serioz mu ljmroni sa per fillim dallim e pim naj kafe e bajm muabet se pastaj nuk i dihet ku perfundojm… pastaj shofim por ju lutem djemt shum te ri mos te ljmrohen dhe studentet mos te ljmrohen sepse kom arsyet e mija dhe mund te jet ndokush nga familja e ish burrit tani ketu merre msn numrin e viberit tim dhe flasim ju si te doni po deshe me komento un te marr ne telefon po deshe edhe ti paraqitu nuk me pengon por ama vetem tek ky numer…Vazhdo duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë dhe merr kontaktin dhe Pamjet E PL0TA LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE LEXO HISTORINE

Kjo eshte 47 vjecarja, qe me lek po ua ben letrat e Gjermanis te rinjve Shqiptar – Online (infospostmedia.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *