Këto komplete po i rrinë aq bukur Remzies, edhe reja do ta xhelozojë

 

Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizzin shqiptar.

Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe sot është shumë e angazhuar nëpër koncerte dhe është pjesë e shumë dasmave dhe ahengjeve familjare.

Këto komplete po i rrinë aq bukur Remzies, edhe reja do ta xhelozojë – Ora Info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *